פרסום בתכניות שותפים

מהו פרסום/שיווק ברשתות תוכניות שותפים ?

תוכניות שותפים באינטרנט, זהו אחד מכלי הפרסום והשיווק המומלצים ביותר, שמהווים טרנד יחסית חדש בישראל בכל נושא הפרסום. אתר שמעוניין לפרסם באפיק פרסום זה הוא זול יחסית, בנוסף החשיפה הגדולה שמקבלים ברובה היא בחינם, ישנה אפשרות לפרסם רק על בסיס מכירות או לידים וכך לשלם רק ממקומות שמרוויחים!

כיום המון אתרים בוחרים לפרסם בשיטת פרסום זו, היות והפרסום הוא כזה שמשלמים מאיפה שמרוויחים, הפרסום הזה משתלם במיוחד.

נניח ויש לי מוצר, שאני רוצה לפרסם ולמכור ממנו. אני יכול להגדיר שעל כל מכירה אני משלם מספר אחוזים ממחיר העסקה או סכום קבוע על ליד(נניח 10 שקלים). כך שבסופו של דבר אנחנו לא משלמים אם אנחנו לא מרוויחים או מקבלים פרטים של לקוח פוטנציאלי!

למה כדאי לפרסם בתוכניות שותפים ?

 • תקציב הפרסום שתחליט עובד בשבילך – מאות אתרים ומשווקי תוכניות שותפים (בעלי אתרים) בוחרים בפרסום שלך ומספקים לך תוצאות וחשיפה עצומה!
 • תשלום הוגן ויעיל לפי צורת העסק שלך – אתה בוחר את שיטת התמחור שלך ומשלם עבור תוצאות שאתה מגדיר בלבד (ליד, חשיפה, או מכירה).
 • כלי ניהול המאפשרים ניהול ומעקב סטטיסטי של המודעות שלך, בכל תוכנית שותפים ובכל קמפיין שלך שרץ ברשת.
 • מערכות מהמתקדמות בתעשייה למניעת הונאות ומבטיחות את איכות הפרסום שלך.
 • פרסום בכל הפורמטים, כולל פורמטים ייחודיים, לבחירתך – באנרים, פופ-אפים, פופ-אנדר, טקסטים, באנרים, ומדיה עשירה ומוכרת.
 • חשיפה אדירה ברשתות שותפים ופרסום.
 • מתאים לכל תקציב, החל במספר שקלים ביום, ולעבודה עצמאית בכלי הניהול הידידותיים והיחודיים של תוכניות שותפים ותמיכה אישית ומלאה לכל לקוח.

מי החברות שקיימות בישראל ?
יש בישראל מספר חברות שעושות תוכניות שותפים חברת SEKINDO, חברת PayPerLead וחברת WESELL, הן הוותיקות בשוק. חברת CLICKON היא חדשה בשוק,אבל ללא ספק אחת החברות הבולטות בשוק הישראלי ובין המובילות בפרסום תוכניות שותפים באינטרנט וכעת נפרט על כל אחת מהחברות הבולטות המספקות תוכניות שותפים בישראל.

רשת שותפים ClickOn

תוכנית שותפים זו כיום היא אטרקטיבית במיוחד היא יצרה באז מאוד רציני בתעשייה והיא מחזיקה במספר רב ביותר של בעלי אתרים שמשווקים את הפרסומות שלהם. ניתן לקבל מידע בזמן אמת, ניתן לצרף משווקים ע"י אישור או באופן אוטומטי.
אפשרויות פרסום בתוכנית השותפים של קליק-און:

 • תשלום עבור תוצאות בלבד – בניגוד למודלים פרסומיים שונים כמו ה- PPC שם המפרסם משלם על כל הקלקה על מודעת הפרסום שלו, ברשת השותפים של OnClick המפרסם משלם עבור תוצאות בלבד, הווה אומר עבור לידים / מכירות בפועל!
 • הגדלת מכירות וחשיפה לאפשרויות מכירה חדשות.
 • הגדלת חשיפה ותנועת הגולשים לאתר שלך.
 • גיוס ערוצי שיווק ומכירה רבים אשר יקדמו את מוצריך/שירותיך בתשלום רק לפי תוצאות.
 • החזר על ההשקעה המהיר ביותר.
 • ממשק ניהול אינטרנטי- זמין 24/7 ומעודכן בזמן אמת.
לביקור באתר ולקבלת פרטים נוספים לחץ כאן…

רשת שותפים Sekindo
תוכנית שותפים זו כיום היא אטרקטיבית במיוחד במידה ואתם רוצים לקבל המון תנועה, כאן תוכלו לייצר תנועה לאתר שלכם בקלות . היופי בתוכנית הוא העובדה שהחברה הזו עובדת גם באנגלית והיא מתחילה להיות מאד חזקה והיא הולכת וצומחת באופן רציני מאוד, כך שתוכלו לקבל חשיפה גם לקהל לא ישראלי. היתרון בחברה זו שיטת הפרסום החדשה שלהם (באזרים – תמונה עם טקסט מתחת ומעל לתמונה – פרסום ממיר ומומלץ באופן מיוחד).

תוכנית השותפים מספקת עמלות על מכירה, על ליד (מילוי פרטים), התוכנית מספקת סטטיסטיקות בזמן אמת, בכל פעם שמצטרף משווק חדש המערכת שולחת לנו אימייל מעדכנת אותנו על הצטרפותו.
אפשרויות פרסום בתוכנית השותפים של סקינדו:

 • תקציב הפרסום עובד בשבילך – מאות אתרים ומשווקי תוכניות שותפים בוחרים בפרסום שלך ומספקים לך תוצאות
 • תשלום הוגן ואפקטיבי – אתה בוחר את שיטת התמחור שלך ומשלם עבור תוצאות בלבד
 • כלי ניהול ייחודיים המאפשרים ניהול ומעקב סטטיסטי מלא אחר כל תוכנית שותפים וקמפיין שהינך מריץ ברשת
 • מערכות מתקדמות למניעת הונאות המשפרות את תוצאותיך
 • פרסום בכל הפורמטים, כולל פורמטים ייחודיים, לבחירתך – באנרים, פופ-אפים, טקסטים, באזרים, ומדיה עשירה
 • חשיפה אדירה ברשת תוכניות השותפים והפרסום הגדולה בישראל, ואפשרויות חשיפה במדינות נוספות
 • מתאים לכל תקציב, מדולר אחד ליום, ולעבודה עצמאית בכלי הניהול הידידותיים והיחודיים של סקינדו
 • תמיכה אישית ומלאה לכל לקוח
לביקור באתר ולקבלת פרטים נוספים לחץ כאן

רשת שותפים Wesell
תוכנית שותפים מומלצת בחום והיא מהותיקות בשוק, ניתן לקבל מגוון רחב של משווקים עבורנו ולבחור באופן ידני את מי שאנחנו רוצים שישווק לנו את המוצר או את השרות שלנו. המשווקים יכולים לבחור את המודעה שלנו ולהוסיף אותה לתיבה חכמה ובתוכה המודעות שלנו כמפרסמים יכולים לעשות את זה. תוכנית שותפים זו מספקת פרסום על בסיס מכירה, בסיס ליד, בסיס מספר חשיפות. מערכת השותפים מאפשרת סטטיסטיקות בזמן אמת.

לביקור באתר ולקבלת פרטים נוספים לחץ כאן…

3 תגובות בנושא פרסום בתכניות שותפים

 1. מאת שירן טייב‏:

  אני באופן אישי עובדת עם טוקמרקט גם, זמן רב יחסית ובאמת ממליצה עליהם בחום, חברה אמינה, צוות מקסים שנותן שירות באופן מהיר והיעיל ביותר והעמלות שם ממש סבבה.
  אני ממליצה בחום הנה הלינק:
  https://www.talkmarket.co.il

 2. מאת קובי‏:

  מסכים איתך אבל לאחרונה התחלתי לעבוד עם רשת תוכניות שותפים חדשה בשם טוקמרקט. רק התחלתי אבל היחס והזמינות של הצוות המקצועי שם ברמה מאוד גבוהה. גם מספר הקמפיינים לא רע בכלל וגם העמלות והם תמיד מוסיפים ומשפרים.
  יש גם אפשרות להפנית שותפים תחתיך, אבל אני פשוט אצרף כאן את הקישור הרגיל לאתר https://www.talkmarket.co.il/

 3. מאת חיים‏:

  אני אפתח ואומר שאני מאוד בעד תוכניות שותפים, כי זה כלי פרסום מבוסס תוצאות זאת אומרת הרווחתם – שילמתם, לא הרווחתם-לא שילמתם. מה שאני כותב כאן זה בעיקר על שיווק של תוכניות שותפים – זאת אומרת לכאלה שיש אתר ורוצים לשים פרסומות של אתרים אחרים באתר שלהם. עבור מפרסמים מי שלוקח את העמלות הנמוכות ביותר ומבטיח המרות כפי שאתם מגדירים שווה לכם לעבוד איתם…
  כמה מילים על כל חברה:
  1. חברת paperlead נותנים עמלות מצחיקות ומעט מאוד משווקים ומפרסמים איתם, זה נראה יותר כמו חברה שנועדה לקדם את המוצרים שלה בעיקר ועל הדרך מרוויחה מעוד כמה מוצרי אפפיליאטס נוספים…
  2. חברת סקינדו ו קליק-און יחסית נחשבות לחברות אמינות, גם כלפי המשווקים וגם כלפי המפרסמים… למרות שגם הם מתנהלות בצורה חובבנית ןיש להם עוד הרבה לעבור בשביל להשתוות לחברות הרציניות בעולם בתחום.
  3. לא ממליץ לעבוד עם wesell, כי יש יותר מדי תלונות על זה שהם לא עומדים במילה שלהם כחברה, ולא משלמים עמלות לשותפים שלהם בזמן. מבחינת המרות כמפרסמים אתם יכולים לקבל תנועה איכותית דרכם.

  באופן כללי נושא שיווק שותפים צריך להשתפר בישראל כדי להגיע לאיכות ואמינות שיש בעולם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *