מסע פרסום

כיצד בונים מסע פרסום
ניגע בקווים כלליים בשלבי הפרסום השונים בכדי לקבל תמונה על הפקת מסע פרסום שלם.

 • בראש ובראשונה יש להתייחס לבקשתו של הלקוח. הרי הוא זה שמשלם והוא זה שאמור בסופו של דבר לאשר את הקמפיין כולו. חייבים לשמוע ממנו את המטרות שלשמן הוא מעוניין לפרסם. האם הוא רוצה פרסום מכירתי או פרסום תדמיתי.
 • לאחר מכן נערכים סקרים ובדיקות שונות בכדי להכיר את התחום ואת הקהל שאליו מיועד מסע פרסום מסוים "לדבר", ואותו הוא אמור לשכנע לקנות או לנקוט פעולה אחרת (כמו הצבעה למשל). בדיקות אלו מאפשרות את פילוח השוק וקביעת החתכים השונים בציבור שאליו יפנה הפרסום.
 • השלב הקודם חשוב לכל מסע פרסום בכדי לבחור את המוטיב המרכזי ולעתים את הפרזנטור שיציג את הקמפיין כולו. אם לדוגמה נבחר ב-עוז זהבי לפרסם רשת ביגוד לגילאי 20-25 הרי שזה יהיה יותר הגיוני מאשר לבחור ב-רפי גינת לשם כך.
 • השלבים הקודמים מאפשרים לתקציבאי להיכנס לתמונה. התקציבאי הוא זה שיחליט כי פרסום מסוים יבוצע בדרך כזאת או אחרת. בהתאם לפילוח השוק והתקציב שנמצא בידיו הוא יקבע האם לעשות פרסום בעיתונות הכתובה ובאינטרנט או למשל לשלם לפרזנטור בכיר ולפרסם בטלוויזיה בשעות ה"פריים טיים".
 • השלב הסופי הוא הקריאייטיב. במחלקה הקריאטיבית יושבים קופירייטרים (רעיונאים) שמקבלים הנחיות מהתקציבאי לגבי אמצעי הפרסום השונים. כך שאם יבוצע מסע פרסום בעיתונות בלבד, יש צורך בסלוגן (סיסמה קליטה ומשכנעת) יחד עם מלל שיווקי וכו'. אם פרסום מסוים יתבצע ברדיו הרי שצריך ג'ינגל (זמריר), ואם יש קמפיין טלוויזיוני, הרי שצריך הפקה שלמה ורצוי לפנות למשרדי פרסום.
 • הרעיון הסופי יוצג בפני הלקוח בצורה גולמית (כמו למשל "סטורי בורד", שהוא פשוט מין קומיקס שמתאר את השתלשלות הפרסומת). ואם הלקוח מאשר… אז קדימה לעבודה.

תגובה אחת בנושא מסע פרסום

 1. ב FastFix אנשי מקצוע מכל הארץ העוסקים בתחום השיפוצים, עבדות גבס וצבע, חשמל, אינסטלציה,
  צוות FastFix מספק מענה מושלם לכל צרכי תחזוקת הבית והעסק,
  תוך מתן דגש למתן שירות אדיב ומלא לכל לקוח ולקוח הכולל אמינות,
  שקיפות ואחריות מלאה המבטיחים לכם שקט נפשי ואיכות עבודה ברמת הגימור הגבוהה ביותר.

  בין השירותים הרבים שמעניק FastFix:
  עבודות גבס, צביעת בתים
  ריצוף, חיפוי קירות
  חידוש אמבטיה, שירותים
  שיפוץ מטבחים, עבודות נגרות שונות
  שיפוץ כללי, בניה והקמת מבנה
  חיפוי קירות, קרמיקה, פורצלן
  עבודות חשמל ותשתיות
  חלונות / דלתות
  אינסטלציה, ביוב

  כנסו עוד היום לאתר http://www.fastfix.co.il לקבלת מענה מהיר ואמין לכלל צרכי תחזוקת הבית או העסק שלכם והצטרפו למעגל הלקוחות המרוצים שלנו…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *