פרסום ממומן בפייסבוק

המדריך למתחילים של פרסום בפייסבוק באמצעות דף מעריצים
איך מפרסמים בפייסבוק זו שאלה המסקרנת בעלי עסקים ובעלי אתרים רבים. מכיוון שפייסבוק זו רשת חברתית מובילה בישראל ובעולם כולו, החשיפה שהיא יכולה להביא לעסק או לאתר מסוים היא לא מעטה. פתיחת קבוצת אוהדים המהווה דף אישי של העסק או האתר, הוא תהליך פשוט שיכול לקחת דקות ספורות.
בכל קבוצת אוהדים או דף אישי בפייסבוק ניתן למצוא את האופציה "צור דף עבור העסק שלי". היא נמצאת בתחתית העמוד, מתחת לאזור "החברים". באותו עמוד אתם מתחילים ביצירת דף אישי מעניין ושימושי אשר יכול להביא את המיתוג הנכון לעסק שלכם. דף אוהדים יכול להביא אליו חברים, לייקים ובסופו של דבר לקוחות פוטנציאליים.
קביעת העמוד העסקי
בעת יצירת דף מעריצים בפייסבוק, אתם בוחרים בקטגוריה המתאימה ומספקים שם מעניין ומושך. בדרך כלל, שם הדף אמור לכלול את שם העסק או האתר שלכם. בקליק אחד על "צור עמוד רשמי" נפתח דף מעריצים חדש המהווה מרגע זה את חלון הראווה שלכם ברשת החברתית הגדולה בעולם.
אותו דף אתם עורכים כרצונכם. מוסיפים תמונה ומעריצים משלכם, מציעים לחברים, מספקים מידע, כותבים על הקיר ומנהלים דיונים. בשביל להצליח, יש לעדכן את הדף ולספק מידע שימושי ומעניין. כל העניין הוא ליצור עניין. כך ניתן למשוך גולשים להצטרף לרשימת החברים בתור מעריצים אשר אוהבים ומכבדים אתכם. לפתוח דף מעריצים בפייסבוק זו רק חצי הדרך…
כיצד מפרסמים את דף המעריצים שלנו בפייסבוק ?
בתור התחלה, ניתן לפנות לגולשים או לקוחות נאמנים ולהציע להם להצטרף לדף המעריצים שלכם. בצורה הזאת ניתן לאסוף כמות מעריצים התחלתית אשר תמשוך אחריה את החברים, החברים של החברים וכן הלאה.
אפשרות נוספת היא הפצת הקבוצה בקבוצות מעריצים אחרות. בדרך כלל, יש לאתר קבוצות רלוונטיות אשר מחזיקות כבר מעריצים רבים. שם ניתן לפרסם את הקבוצה שלכם, אך לא בצורה מוגזמת אשר יכולה להיחשב כספאם.
אופציה מתקדמת יותר היא פרסום דף המעריצים שלכם בתשלום. זאת באמצעות מודעה ממומנת אשר אמורה למשוך את הגולשים להקליק עליה ולהיכנס אל הקבוצה אשר צריכה לעניין אותם. מדובר אמנם בהשקעה כספית, אך פרסום כזה יכול להביא את ה"פוש" ההתחלתי עבור דף המעריצים שלכם.
אם אתם יודעים איך פותחים דף מעריצים בפייסבוק, זה לא בהכרח אומר כי אתם יודעים איך מפרסמים בפייסבוק. פרסום בפייסבוק כולל מגוון פעולות אשר תפקידן להביא תנועה ולפתח את אותה קבוצת מעריצים שפתחתם. כי אם לא עושים כלום, זו עוד דף מעריצים כמו טיפה קטנה בים, אותה לא ניתן למצוא בכלל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *