שיווק בעזרת חתימה באימייל

שיווק בעזרת חתימה באימייל (שיווק במייל), למה כדאי להשתמש בו, מה התועלת שלו ואיך אפשר להפיק ממנו את המירב!

ניצול של תעבורה עצומה

שליחת מיילים מהווה את מרב התעבורה ברשת האינטרנט, מאחר ויתרונות המייל הן במהירות העצומה שבה הוא מגיע ליעדו ובנוחות השימוש בו בכלל. ניתן לנצל את מימדיה האדירים של תעבורה זאת בכדי ליצור מערך של שיווק במייל. מדובר במהלך שלא מצריך שום השקעה כספית כמעט, מאחר וניתן בקלות רבה להוסיף חותמת דינאמית שהויזואליות שלה מושכת את העין ויכולה גם להניע לפעולה את מי שמביט בה.
שיווק במייל, בעזרת חותמת המכילה את פרטי השולח למשל, או כל אלמנט חשוב אחר, יכול להגדיל הכנסות או תנועה אם הצלחתם ליצור הנעה לפעולה אצל מי שקיבל את המייל. כמה שיותר גירוי והנעה לפעולה, כך יותר תנועה/הכנסות.

כיצד לעשות פרסום נכון במייל ?

הרעיון הטוב ביותר הוא להפיץ עשרות תכנים ויראליים למשפחה ולחברים עם החתימה בהתחלת האימייל (סרטונים מצחיקים, בדיחות, ברכות בחגים ועוד). כך שהם יעבירו את ההודעה הלאה, ומי שרואה את ההודעה רואה את החתימה דבר ראשון.

לדוגמא:
רפי שרותי דפוס,
שרותי דפוס באיכות הטובה ביותר!
לפונים דרך המייל 3% הנחה
טלפון 052-33333333

או לחילופין

לקבלת המדריך השלם חינם איך להפיק ממוצרי הדפוס,
את הערך השיווקי הגדול ביותר לחץ כאן (עם קישור לדף נחיתה)

ולאחריה רואים את ההודעה או את הסרטון, כאשר הדבר החשוב ביותר הוא להניע לפעולה!

מה מייחד כל כך שיווק במייל

יש לא מעט אמצעי פרסום בעולם ולכן חשוב לבדוק מה מייחד כל אחד מהם. שיווק במייל מיוחד בכך שניתן להפיץ מסר שלם בקלות ובזול. ניתן להעביר מסר אישי שיכול להניע למכירות ישירות, ואם עושים זאת נכונה הרי שכך גם ניתן לבנות את האמינות שלכם ואת הנאמנות של הלקוחות.

הזמינות של שיווק בצורה כזאת מעלה את מהירות התגובה של כל מי שמעוניין לשפר את ביצועיו או להתבלט בצורה מהירה ביותר אל מול מתחריו. שיווק במייל גם נבנה על נתונים סטטיסטיים מידיים והוא יכול לתמוך במהלכי מכירות של ערוצים נוספים של העסק.

עד כמה זה באמת עובד

כל אמצעי פרסום שבו משתמש עסק מסוים חייב להיות כזה שניתן לבדוק את הצלחתו בפרמטרים שונים, אחרת לא ניתן לדעת אם הוא היה כדאי והאם כדאי להשתמש בו שוב. מחקרים בחו"ל הראו כי יחס החזר ההשקעה בשיווק במייל הוא עצום, הרבה יותר מאשר כל ערוץ אחר המציע שיווק ישיר.

קרוב לחצי מהמשתמשים בשיטת שיווק במייל הצהירו כי זהו המהלך המוביל אצלם. בתחומים מסוימים הצביעו בעלי חברות שנקטו בשיטה זו, כי בעזרת דיוור אלקטרוני והפצה של ניוזלטרים הפך שיווק במייל להיות המוצלח ביותר מבין כל אפשרויות השיווק הוירטואליות האחרות. נראה כי נתונים אילו מצביעים על שיווק במייל כעל מהלך יעיל מאוד.

2 תגובות בנושא שיווק בעזרת חתימה באימייל

  1. מאת פרסום שווה שחמט‏:

    אין ספק שפרסום/שיווק במייל הוא כלי שעובד, דבר חשוב הוא לדאוג לשלוח באופן קבוע שזה לא יראה כמו פרסומת….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *