שיווק בעזרת פורומים

פלטפורמה מדויקת

האינטרנט מספק מידע עצום. הוא עושה זאת בעזרת אתרים שבהם מוצג המידע, וגם בעזרת פורומים שבהם ניתן לקבל מידע רלוונטי הרבה יותר ואפילו אישי במידת הצורך. פורומים איכותיים מאפשרים קבלת מידע איכותי לאחר הצגת שאלה אישית, מאחר ומנהל הפורום הוא בדרך כלל בר סמכא בתחומו או שהוא חייב לעמוד בקריטריונים מסוימים של מפעילי הפורום, בכדי למנוע נזק למי שמשתמש בפורום.

שיווק בעזרת פורומים הוא מהלך מצוין עבור מי שמעוניין לחשוף את העסק שלו בצורה עקיפה, אך לקהל יעד מתאים ודי מפולח. הפלטפורמה מוכנה, מאחר ובפורומים יש "תנועה" של צרכני מידע שרק מחכים שמישהו יעזור להם.

לבחור נכון

יש לא מעט פורומים ברחבי האינטרנט ולא כל אחד מהם מתאים לרעיון של שיווק בעזרת פורומים. יש כאלו שמקימים פורום שלאחר זמן קצר הופך להיות "עזובה וירטואלית" מאחר ואף אחד לא יודע כלל על קיומו. פלטפורמה איכותית ליצירת שיווק בפורומים חייבת פורום פעיל וכמה שיותר מפולח וממוקד.

רוצה שאנחנו נעשה את עבודת השיווק בשבילך ? מלא טופס עם הפרטים הבאים ואנו נחזור אלייך בהקדם!!!

אם טכנאי מחשבים מצטרף ופועל בפורום של אנשים המחפשים תמיכה טכנית, הרי שזהו קהל היעד שלו, ובעזרת ניהול נכון הוא יכול לחבר אותם לשירותים שהוא מציע. אם בעל עסק פועל באזור מסוים בלבד הרי שיהיה חייב לאתר פורום שיאפשר לו להציע את מרכולתו או שירותיו בצורה שבה יוכל להתקשר פיסית עם משתתפי הפורום.

רוצה שאנחנו נעשה את עבודת הפרסום בשבילך ? מלא טופס עם הפרטים הבאים ואנו נחזור אלייך בהקדם!!!

רוצה שאנחנו נעשה את עבודת הפרסום בשבילך ? מלא טופס עם הפרטים הבאים ואנו נחזור אלייך בהקדם!!!

לנהל את השיווק בחוכמה

ככל שהפורום פעיל יותר, ותשובות מסופקות בו בטווח של שעות ולא ימים, הרי שניתן לאסוף כמה שיותר מידע ולהגיב במהרה בכדי להרחיב את מעגל האנשים שעימם יוצרים קשר רלוונטי. אך שיווק באמצעות פורומים יצליח רק אם המשווק יצליח להשתתף נכונה בפורומים, בכך שיקפיד על רצינות ועל כנות.

אם תהיה חשיפה ישירה של הצעות עסקיות הרי שחברי הפורום או מנהליו יכולים להרחיק את המשווק מהפורום. כל יחס שיפגע במשתתפי הפורום יכול לגרום לכך שלא ניתן יהיה להתקדם במהלך זה, לכן חשוב להשתתף ע"י תשובות מקצועיות והטמעת אמון בקרב המשתתפים. רק לאחר מכן ניתן לשתול פרסום עקיף או למשוך משתתפים לשאול יותר, עד שאלו יבקשו ליצור קשר אישי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *